UFI FILTERS Czech, s.r.o.

Detail pozice

Společnost UFI FILTERS, která byla založena v roce 1972 v Itálii, dodává filtry pro automobilový průmysl. Má celosvětově více než 4 000 zaměstnanců a dodává širokou škálu filtrovacích zařízení pro své zákazníky, mezi něž patří např. FIAT Group, IVECO, PSA, Daimler Chrysler, BMW Group, Volkswagen Group, GM USA a další.

Finanční účetní

Náplň práce:

• Zpracování každodenních finančních a účetních operací týkajících se
vystavených faktur;
• Odpovědnost za správu a vymáhání pohledávek včetně konfirmací zákazníků;
• Příprava, zpracování a zaúčtování zápočtů;
• Evidence vývozu z hlediska DPH;
• Spolupráce při vytváření pravidelných reportů;
• Spolupráce při závěrkových pracích a auditu společnosti;
• Administrativní podpora účetního oddělení, zástup pro evidenci přijatých
faktur a ostatních dokumentů;

Požadavky:

• Minimálně 1 rok praxe ve finanční sféře z výrobní společnosti – velkou
výhodou jsou zkušenosti z automotiv prostředí (nikoliv však podmínkou);
• Komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení;
• Dobrá znalost práce na PC;
• Samostatnost a zodpovědnost dotahovat přidělené úkoly;
• Proaktivita;
• Angličtina na komunikativní urovni;

Nabízíme:

• Získání zkušeností z mezinárodní automotive společnosti;
• Konkurenční mzda a benefity;
• Čisté pracovní prostředí;
• Práce s novými technologiemi v rámci různorodých projektů;
• Využití anglického jazyka;
• Školení a vzdělávání v oblasti kvality.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Rovince 889, 720 00  Ostrava-Hrabová, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Kontakt

Hana Chromcová