UFI FILTERS Czech, s.r.o.

Detail pozice

Společnost UFI FILTERS, která byla založena v roce 1972 v Itálii, dodává filtry pro automobilový průmysl. Má celosvětově více než 4 000 zaměstnanců a dodává širokou škálu filtrovacích zařízení pro své zákazníky, mezi něž patří např. FIAT Group, IVECO, PSA, Daimler Chrysler, BMW Group, Volkswagen Group, GM USA a další.

Pro výrobní závod v Ostravě – Hrabové hledáme vhodné kandidáty na tuto pozici:

PLC specialist - šance pro absolventy

POŽADUJEME:
- Středoškolské vzdělání elektro nebo technického směru - výhoda je zaměření na programování;
- Znalost angličtiny výhodou;
- Základy PLC programování (ze školy nebo z praxe);
- Ochota růst a vzdělávat se v PLC programování;
- Technické založení a myšlení
- Výhodou je alespoň 1 rok praxe v údržbě nebo praxe v automobilovém průmyslu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zajišťuje obsluhu, údržbu a opravu výrobních linek, pro které je zaškolen, v souladu s platnými předpisy;
- Eviduje technická data o průběhu a výsledcích své práce;
- Provádí úpravy PLC programů dle procesních a výrobních požadavků;
- Provádí úpravy programů a nastavení parametrů robotizovaných linek;
- Plní další požadavky Manažera.

NABÍZÍME.
- Získání zkušeností z mezinárodní automotive společnosti;
- Konkurenční plat a benefity;
- Školení a vzdělávání v PLC programování;
- Nástup ihned nebo dle dohody;
- Čisté pracovní prostředí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Rovince 889, 720 00  Ostrava-Hrabová, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Kontakt

Hana Chromcová